יש לכם משכנתא ואתם מעוניינים לשפר את התנאים שלה?

ההחזר החודשי מכביד עליכם?

או שאולי התפנה לכם סכום כסף? 

 

אם עניתם כן על אחת השאלות אני מזמין אתכם ליצור עימי קשר בכדי שאבחן עבורכם, ללא עלות, האם משתלם וכדאי למחזר את המשכנתא.

 

מהו מחזור משכנתא?

מחזור משכנתא קיימת הינה תהליך מורכב, בו נבחנים תנאי המשכנתא הקיימת שלכם מול שינוי תמהיל המשכנתא והשינויים שחלו בשוק הפיננסי מאז שנלקחה המשכנתא.

מטרת המחזור היא להוזיל את עלות המשכנתא ובעיקר את העלות החודשית של החזר המשכנתא.

כמו כן, לשדרג את המשכנתא הקיימת ולהנות מתנאים נוחים יותר להחזרתה.

התהליך מתבצע בעזרת יועץ משכנתאות אשר מבצע עבורכם מחקר שוק, בודק ומבין ביחד אתכם מהיא יכולת ההחזר החודשית של הבית וממליץ לכם על תמהיל משכנתא חדש, שתנאיה טובים יותר מהקודמת.

 

מתי כדאי למחזר?

מומלץ לבצע בדיקה למחזור משכנתא כאשר חל שינוי במצבכם הכלכלי- אם ההכנסה גדלה או אם קיבלתם סכום כסף משמעותי (כתוצאה מפתיחת תוכנית חסכון או ירושה למשל) ואתם מעוניינים לקצר את משך תשלום המשכנתא. או לחלופין, אם קשה לכם לעמוד בגובה ההחזר החודשי שלה. בדיקת מחזור כדאי לבצע גם במקרים בהם חל שינוי במצב המשק- אם הריבית במשק השתנתה בצורה משמעותית או אם חוקק חוק רלוונטי חדש במדינה.

 

עמלות על פירעון מוקדם

במידה ויועץ המשכנתאות שלכם אכן בדק והמליץ על מחזור משכנתא תאלצו לשלם לבנק ממנו לוויתם את המשכנתא המקורית קנס הנקרא- עמלות פירעון מוקדם. חשוב לחשב את העמלות הללו מראש ולהכניס אותם לחישוב כדאיות המחזור. הן כוללות- עמלת אי הודעה מוקדמת (עמלה שניתן להמנע ממנה אם מודיעים לבנק לפחות 10 ימים לפני פירעון המשכנתא), עמלת היוון בגין הפרשי ריבית, עמלת מדד ממוצע, ואם לקחת משכנתא בצמוד למטבע זר אז גם- עמלת הפרשי שער.  

 

לסיכום,

מחזור משכנתא קיימת הינו הליך העשוי לחסוך לכם כסף רב, עד עשרות אלפי שקלים- במידה והוא מבוצע בצורה נכונה ומבוקרת, כזו שלוקחת בחשבון את כל הפרמטרים המשתנים ללא הרף.

רק חישוב מדוייק הכולל את כל עלויות המחזור, הריבית, עלות ההחזר החודשי ואורך חיי המשכנתא שנותרה, יוכל לתת לכם מענה האם כדאי לכם למחזר את המשכנתא היום.

 

מחזור משכנתא עם יועץ אישי

בתהליך מחזור המשכנתא אבנה עבורכם את התמהיל האופטימלי והנכון ביותר עבורכם.

זאת לאחר שנבחן את יכולת ההחזר החודשי שלכם, אתרוצץ עבורכם בין מספר בנקים, אתמקח ואשיג את הריביות המשתלמות ביותר. אלווה אתכם לאורך כל הדרך, בשקיפות מלאה וזמינות 24/7.מחזור משכנתא עם יועץ אישי מבטיחה לכם שקט נפשי שבחרתם נכון.

 

אני מזמין אתכם לבדיקת כדאיות למחזור משכנתא חינם וללא התחייבות.

 

צרו קשר כאן.

מחזור משכנתא קיימת​​

yaniv.advisor@gmail.com | 050-783-6020​